O nás ...
Služby ...
Historie ...
Fotogalerie ...
Kontakt ...

   Zajišťujeme kompletní péči pro pacienty o které pečujeme. Pacient se může dostavit na pracoviště osobně, nebo jsme schopni zajistit sanitní přepravu, je možná i návštěva technika jak doma, tak i ve zdravotnickém zařízení. Zajišťujeme též konziliární lékařské služby pokud je toto nutné před operačním výkonem, nebo po operačním výkonu k rozhodnutí o dalším nejvhodnějším postupu léčby a vybavení pomůckou. Vybavení provádíme ambulantně, nebo za hospitalizace. V případě potřeby zajistíme hospitalizaci k vybavení pomůckou a k rehabilitaci přímo v naší budově na oddělení Medicentra. Vzhledem k našim zkušenostem a technickému zázemí se na nás obracejí pacienti s nejtěžším poškozením pohybového aparátu a ti co nejsou zcela spokojení se současným vybavením a očekávají zlepšení svých pohybových schopností, nebo zdravotního stavu. Naší snahou a radostí je navrátit zpět do života spokojeného a plně soběstačného pacienta.

Druhy ortopedických pomůcek.


Protézy horních a dolních končetin nejmodernější technologie, možnost počítačové simulace nejvhodnějšího lůžka, výroba speciálních pahýlových lůžek z nejmodernějších materiálů, používáme nejkvalitnější dílce protéz včetně dynamických chodidel, speciálních hydraulických kloubů atd. /OSSUR, OTTO-BOCK, STREIFENEDER, BLATCHFORD atd./
Ortézy končetinové kompenzační, rehabilitační, pooperační a léčebné kyčelní, kolenní, hlezenné, celokončetinové. Ortézy jsou stavěny dle nejmodernějších technologií ze speciálních odlehčených materiálů.
Ortézy trupové kompenzační, léčebné. Různé druhy látkových korzetů, korzeletů, kýlních pasů, speciálních trupových bandáží, krčních límců, jako jsou Schanzovy límce, Phipadephia, různých skořepinových TLSO korzetů pro léčbu skolióz, pro neurologické postižení, stavy po operacích pateře atd.
Ortopedická obuv veškeré typy ortopedické obuvi dle vzorníku. Obuv je elegantní a lehká, je ručně vyrobená včetně zabudovaných ortopedických vložek. Ceny doplatků se řídí číselníkem VZP a jsou menší než u jiných výrobců. (nutné telefonické objednání)
Ortopedické vložky Veškeré druhy a typy otop. vložek - léčebné, korekční , plastické , dynamické, a to jak pro děti , tak i pro dospělé. Jsou vždy vyrobeny z kvalitních zdravotně nezávadných přírodních, nebo plastických materiálů. Vložky jsou vždy pečlivě uzpůsobeny do obuvi.
   


Na Vaši návštěvu se těší kolektiv zdravotnických a technických pracovníků.

MUDr. Jiří Vosátka , ředitel společnosti
MUDr. Michal Suchý , lékař
Jiřina Kaštánková , zdravotní sestra
Marie Hrušková , vedoucí technik
Libor Dolejš , technik
Markéta Halová , technik
Jiří Forman, technik
Aleš Malenovský , technik
Monika Poutecká , technik
Kateřina Hrušková , THP